Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

USZKODZIŁ RADIOWÓZ I OMAL NIE POTRĄCIŁ KOBIETY. ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ WIELICKICH KRYMINALNYCH.

Podaj dalej!

W Ochmanowie, poszukiwany 26-latek uciekając przed policją, staranował radiowóz, uszkodził ogrodzenie, blaszany garaż, filar budynku i o mało nie potrącił kobiety. Kilka godzin później został zatrzymany przez wielickich kryminalnych, na terenie sąsiedniej gminy gdzie ukrywał się u kolegi.

4 grudnia b.r., funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego niepołomickiego komisariatu zauważyli w Ochmanowie zaparkowane audi, którym  na co dzień poruszał się poszukiwany 26-latek. Postanowili wylegitymować osobę znajdująca się w pojeździe i zatrzymali radiowóz, w taki sposób aby ten nie mógł wycofać i podeszli do drzwi kierowcy.

Wówczas kierujący zaczął cofać, kilkakrotnie uderzając tyłem swojego samochodu w przód radiowozu, przemieszczając go do tyłu a następnie impetem  odjechał uszkadzając ogrodzenie, blaszany garaż i filar jednego z budynków.

Kobieta, która była świadkiem zdarzenia, o mały włos nie została potrącona i tylko cudem udało jej się odskoczyć na bok.

Radiowóz został uszkodzony w sposób uniemożliwiający pogoń. Policjanci zaalarmowali kolegów.  Ponad 20 funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Niepołomicach oraz kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce przystąpili do poszukiwania 26-latka.

Kilka godzin później, młody mężczyzna został zatrzymany przez wielickich funkcjonariuszy na terenie posesji w sąsiedniej gminie. Jak ustalili kryminalni, ukrywał się on u jednego ze swoich znajomych.

26-latek był poszukiwany celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie. Teraz dodatkowo  odpowie za uszkodzenie radiowozu, ogrodzenia a także spowodowane zagrożenia dla życia i zdrowia świadka zdarzenia. Kara czeka go również za ucieczkę z miejsca kolizji i za jazdę pod wpływem alkoholu –  w chwili zatrzymania miał w organizmie 0,18 promila. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

 

Artykuł USZKODZIŁ RADIOWÓZ I OMAL NIE POTRĄCIŁ KOBIETY. ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ WIELICKICH KRYMINALNYCH. pochodzi z serwisu KRAKÓW POLITYCZNIE.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

ZATRZYMANI SPRAWCY, KTÓRZY METODĄ „NA POLICJANTA” WYŁUDZILI OD SENIORÓW PONAD ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH

pon Gru 14 , 2020
Trzy osoby usłyszały zarzuty w związku z oszustwem, do którego doszło na początku roku. Sprawcy wprowadzili w błąd swoje ofiary podając się za policjantów i wyłudzili w ten sposób, łącznie ponad ćwierć miliona złotych.