Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

3 miesiące aresztu dla 43-letniego podejrzanego o zabójstwo

Podaj dalej!

Włocławscy policjanci zatrzymali 43-latka, który podczas awantury w domu ugodził konkubenta swojej matki nożem kuchennym w klatkę piersiową. 63-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Przeprowadzone czynności pozwoliły śledczym na postawienie 43-latkowi zarzutu zabójstwa, a decyzją sądu podejrzany trafił do tymczasowego aresztu. Za zabójstwo grozi do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet kara dożywocia.

Przypominamy, że do zdarzenia doszło w piątek (11.12.2020) w jednym z mieszkań przy ulicy Ceglanej we Włocławku. Z relacji zgłaszającej osoby wynikało, że podczas awantury doszło do ugodzenia nożem mężczyzny, który upadł na podłogę. Mundurowi pod wskazanym adresem potwierdzili ten fakt, natomiast lekarz pogotowia stwierdził zgon 63-latka. Prowadzone na miejscu czynności przez policjantów i prokuratora pozwoliły ustalić, że do zdarzenia doszło podczas rodzinnego spożywania alkoholu, gdzie w pewnym momencie wywiązała się kłótnia pomiędzy partnerem matki, a jej synem. W czasie tej awantury syn groził konkubentowi matki pozbawieniem życia oraz ugodził go nożem kuchennym w lewy bok klatki piersiowej. Przeprowadzona sekcja zwłok potwierdziła, że śmiertelne obrażenia, jakich doznał mężczyzna, pochodzą od ciosu zadanego nożem.

Do sprawy zatrzymani byli mieszkańcy tego domu tj. 61-letnia kobieta i jej 43-letni syn. Oboje byli pod wpływem alkoholu. Kobieta jeszcze tego samego dnia po wykonanych czynnościach została zwolniona, natomiast mężczyzna pozostał do dyspozycji prokuratora w policyjnym areszcie.

W sobotę (12.12.2020 r.) materiał zgromadzony w sprawie został przekazany do prokuratury, gdzie także trafił 43-latek. Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut dokonania zabójstwa. Kilka godzin później sąd przychylił się do wniosku śledczych o tymczasowy areszt i najbliższe 3 miesiące włocławianin spędzi za kratkami. Za zabójstwo może mu grozić do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet najsurowsza kara dożywocia.

źródło: KGP
3 miesiące aresztu dla 43-letniego podejrzanego o zabójstwo

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Groźny wypadek na granicy woj. opolskiego i wielkopolskiego

pon Gru 14 , 2020
W sobotę 12 grudnia o godzinie 4:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym pomiędzy miejscowościami Ignacówka (woj. wielkopolskie) i Komorzno (woj. opolskie). a miejsce skierowano zastępy straży pożarnej z JRG Kępno, OSP Trzcinica i OSP Komorzno oraz zespół ratownictwa medycznego i policję. Kierujący samochodem dostawczym marki Renault z […]