Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Aktor zrugany publicznie przez brata za zachowanie, co zrobił?

Podaj dalej!

Aktor znany z “Czasu honoru” Antoni Pawlicki postanowił zabłysnąć w mediach społecznościowych swoim zachowaniem, pomińmy zachowanie niezgodne z prawem (kodeks drogowy) bo tym chyba zajmą się odpowiednie służby wezwane przez kobietę kierująca autem które dodatkowo zablokował Pawlicki, bo chyba nikt włącznie z samym bohaterem ostatniej akcji, nie spodziewał się, że publicznej reprymendy udzieli mu jego własny brat.

Antoni Pawlicki – aktor, który jak większość środowiska jest za aborcją

Swoim występkiem Pan Antoni jasno opowiedział się po stronie w sporze “za aborcją/przeciw aborcji” i po raz kolejny pokazał ze osoby popierające aborcje za nic maja prawo.

Na początek pokażemy Wam czego dokonał aktor, aby wypromować swoją osobę i film w którym obecnie gra.

Na filmie aktor nie przebiera w słowach na temat zarówno zatrzymanej “ciężarówki” pomimo, że jest to “bus”,pod adresem fundacji “Fundacja Pro – Prawo do Życia” oraz pod adresem “Instytut Ordo Iuris” mając jednocześnie za nic że stwarza zagrożenie na drodze i że swoim zachowaniem utrudnia innym korzystanie z drogi.

Obywatelskie zatrzymanie Pawlickiego

Swoje “obywatelskie zatrzymanie” – które nie było niczym innym, jak głupim występkiem na drodze, bo nie został spełniony żaden z warunków opisanych w art. 243 Kodeksu Postepowania Karnego:

Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.
§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji. 

Po pierwsze Jakie niby przestępstwo popełnił kierujący busem fundacji?

Po wtóre osoba ta nie miała zamiaru się ukrywać.

Po 3 aktor nie dopełnił nałożonego na niego obowiązku wynikającego z ustawy czyli nie przekazała osoby ujętej niezwłocznie policji.

Co o zachowaniu Antoniego Pawlickiego sądzi jego brat?

Jan Pawlicki zabrał głos w tej sprawie za pośrednictwem Twittera.

Odnosi się do zachowania brata w mocnych słowach:

Mogę jedynie wyrazić żal, że mój brat stanął po stronie lewackich niszczycieli życia, tradycji i patriotyzmu. To jego wybór, nic mi do tego.

Wyjaśnił też jak widzi powody ataków na fundacje:
Fundacja “Prawo do życia” drażni sumienia współczesnych progresywnych mieszczuchów, dlatego jej akcje w przestrzeni publicznej wzbudzają agresję. Atakowanie furgonetki przez osobę znaną, jest szczególnie dewastujące, może zachęcić wielu naśladowców, a przynajmniej ich ośmielić. Mój brat nie ukrywał, że dokładnie taki jest jest jego cel. 
Jan Pawlicki wzywa też do wzajemnego szacunku pomimo różnic światopoglądowych:
Jak pewnie zauważyliście, a może nie, dorośli ludzie różnią się między sobą. Ważne, żebyśmy zachowali dla siebie minimum szacunku, bez którego nie ma żadnej wspólnoty: czy to rodzinnej czy narodowej.

Instytut Ordo Iuris – zabiera głos w sprawie Antoniego Pawlickiego

Działania, a właściwie słowa aktora wywołały także reakcje Instytutu Ordo Iuris.
Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu odpowiedział pod Twitem Jana Pawlickiego:
Dziękuję za ten wpis.
Brat nie zdobył się na elementarną staranność w ustaleniu z czym ma do czynienia. Mówił coś o furgonetkach Ordo Iuris (serio, to nie są nasze furgonetki). Plótł też farmazony o międzynarodowej sekcie
Przekażę mu niebawem przedprocesową prośbę o przeprosiny
Całość komentarza Jana Pawlickiego możecie sami przeczytać TUTAJ

Czy Antoni Pawlicki stanie przed sądem karnym?

Piłka jest teraz po stronie kierującego busem Fundacji Pro, ponieważ Antoni Pawlicki uniemożliwił mu swobodne przemieszczanie się powołując się na “obywatelskie zatrzymanie”, a nie nie dopełnił obowiązku przxek1azanie osoby “zatrzymanej” Policji, kierujący może chcieć jego ukarania z art. 189 kodeksu karnego:
Art. 189. § 1. Kto pozbawia człowieka wolności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Czy waszym zadaniem działanie aktora było prawidłowe? a może powinien odpowiedzieć przed sądem za swoje zachowanie?
grafika pochodzi z profilu Pana Jana Pawlickiego

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Za super prace z internetu trafił do aresztu już pierwszego dnia

pon Lis 30 , 2020
Ponad 30 tys. złotych odzyskali kolbuszowscy policjanci od tzw. ”kuriera”. Młody mężczyzna zatrudnił się dzień wcześniej i wykonywał telefoniczne zlecenia swojego pracodawcy, w tym przypadku oszusta. 21-latek odebrał przesyłki od dwóch kobiet, które zostały oszukane metodą „na policjanta”. Następnie mieszkaniec powiatu łańcuckiego miał je przekazać w Dębicy kolejnemu mężczyźnie, któremu […]