Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Wykorzystał chwilę nieuwagi i ukradł pieniądze

Podaj dalej!

Wszedł do sklepu po marker, a sprzedawca stał na zewnątrz. Wykorzystał moment i opróżnił szufladę z pieniędzmi. Działania policjantów doprowadziły do ustalenia i zatrzymania podejrzanego. Skradzione pieniądze 45-latek wydał na zakupy m.in. odzież, paliwo oraz artykuły spożywcze. Policja przestrzega, aby zabezpieczać we właściwy sposób swoje mienie. 45-latkowi za przestępstwo kradzież grozi kara do 5 – lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednej z węgorzewskich hurtowni. Z relacji zgłaszającego wynikało, że wyszedł na chwilę ze sklepu, aby zapalić papierosa, a w tym czasie wszedł do hurtowni klient. Mężczyzna wykorzystał sytuację i otworzył szufladę zabierając z niej odłożone tam pieniądze. Kiedy sprzedawca wrócił do sklepu zauważył, iż nie ma banknotów. Z szuflady zostało skradzione około 2 tys. zł.
Policjanci wyjaśniając to zdarzenie ustalili, kto mógł dopuścić się kradzieży. Ustalenia opierały się głównie na działaniach operacyjnych. Kryminalni zatrzymali podejrzanego 45-latka i przedstawili mu zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Skradziony łup od razu przeznaczył na zakupy m.in. odzieży, paliwa oraz artykułów spożywczych. Mieszkańcowi gminy Węgorzewo grozi teraz kara do  5 lat pozbawienia wolności.

(af/rj)

Artykuł Wykorzystał chwilę nieuwagi i ukradł pieniądze pochodzi z serwisu OLSZTYN POLITYCZNIE.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Pijany ojciec uciekał na jednośladzie przed policją – przewoził 4-letniego syna

śr Wrz 23 , 2020
Kilka minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 30-latek uciekał przewożąc 4-letniego syna. Oboje nie mieli założonych kasków. Jak się okazało mieszkaniec powiatu strzeleckiego miał ponad promil alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz, mężczyzna za swoje wybryki odpowie przed sądem.