Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

KOBIECA SZAJKA Z LUBLINA W RĘKACH TARNOWSKICH POLICJANTÓW

Podaj dalej!

Cztery lublinianki w wieku od 24 do 38 lat odwiedziły Tarnów oraz teren Podkarpacia. W planach nie miały jednak zwiedzania pięknego regionu, tylko … kradzieże.

Kobiety za swój cel obrały duże centra handlowe, z których wynosiły na masową wręcz skalę ubrania bez płacenia za nie. Do gustu przypadła im szczególnie jedna z tarnowskich galerii, gdzie na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy były  aż trzykrotnie. Odwiedziły także mielecką galerię. Wszędzie, gdzie się pojawiły, zostawiały po sobie spore braki w towarze. Wybierały popularne „sieciówki” i w torebkach wynosiły damską, męską oraz dziecięcą odzież. Pozostawały bezkarne, bo znalazły sposób, aby „oszukać” elektroniczne bramki. Wszystko jednak do czasu. Po wrześniowych „zakupach” w Tarnowie zostały zatrzymane i trafiły w ręce policjantów z jednego z tutejszych komisariatów.
Mundurowi zabezpieczyli przy nich skradzione tego dnia w Tarnowie i w Mielcu ubrania warte blisko 10 tysięcy złotych. Każda z kobiet usłyszała po 7 zarzutów.
Śledczy mają powody twierdzić, że mieszkanki Lublina działały także na terenie innych galerii w Małopolsce i Podkarpaciu. Obecnie weryfikują swoje przypuszczenia.

Artykuł KOBIECA SZAJKA Z LUBLINA W RĘKACH TARNOWSKICH POLICJANTÓW pochodzi z serwisu KRAKÓW POLITYCZNIE.

 

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Zmiany w harmonogramie sesji

śr Wrz 23 , 2020
Zmienił się harmonogram sesji Rady Miasta Krakowa. Najbliższe sesje odbędą się 30 września i 14 października. Sesja planowana na 28 października odbędzie, jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna.