Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Prezydent Andrzej Duda w marcu ułaskawił pedofila, co to właściwie znaczy?

Podaj dalej!

Opozycja wyciągnęła ta informacje w kampanii jak magik świnie z kapelusza podczas pokazów magicznych. Czy pogrąży to PAD?

Narracja dla całej tej sprawy jest skrajnie inna dla każdego z mediów w zależności od tego kogo popierają. A jak to jest naprawdę?

PAD ułaskawił osobę skazana za pedofilię co nigdy nie powinno mieć miejsca i to niezależnie od okoliczności (jedyne co mogło by to usprawiedliwić to ujawnienie że naprawdę był niewinny).

PAD ułaskawił domowego oprawce który znęcał się i maltretował rodzinę, co powinno być jak wyżej.

Media proniemieckie, politycy antypisowscy i przeciwnicy PAD w tych wyborach udowadniają to co jest oczywiste, czyli że PAD nie powinien tego robić, ale jednocześnie narzucają narracje, że ważne jest tylko stwierdzanie: „PAD ułaskawił pedofila”.

Tymczasem PAD ułaskawiając pedofila zdjął z niego tylko zakaz kontaktowania się z niegdyś krzywdzona rodziną.

PAD ułaskawił domowego oprawce na wniosek samych pokrzywdzonych, złożony już po tym jak zwyrodnialec odbył kare pozbawiania wolności.

„To sprawa rodzinna” – wypominają przeciwnicy PAD w internecie, gazetach i telewizji co jest obrzydliwa manipulacją wypowiedzią PAD.

Wysłuchując  całej wypowiedzi PAD odkrywamy, że owszem „to sprawa rodzinna” padło w kontekście tego, że krzywdzona rodzina wystąpiła o ułaskawienie, więc czy nie jest prawdą, że „TO SPRAWA RODZINNA”?

Wszelkie dyskusje ze zwolennikami RT zwykle kończą się stwierdzaniem że jedyne co ważne to fakt, ze PAD ułaskawił zwyrodnialca. Zwolennicy RT maja w poważaniu rodzinę ułaskawionego i kontekst ułaskawienia.

12 lipca wybieramy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Od sumienia każdego z osobna powinien zależeć wybór, każdy powinien sam szeroko popatrzeć na każdego z kandydatów i zdecydować sam kogo wybrać.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Politycy i ich otocznie w Polsce to nie ludzie?

pt Lip 3 , 2020
Dzięki szybkim działaniom ze strony Ministerstwa Zdrowia nasi medycy do tej pory nie musieli wybierać kogo ratować, a kogo skazać na śmierć bez leczenia.