Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Politycy i ich otocznie w Polsce to nie ludzie?

Podaj dalej!

Dzięki szybkim działaniom ze strony Ministerstwa Zdrowia nasi medycy do tej pory nie musieli wybierać kogo ratować, a kogo skazać na śmierć bez leczenia.

Dzięki restrykcjom i sporej karności naszego społeczeństwa (możemy być z siebie dumni) nie doprowadziliśmy do gwałtownego skoku zachorowań na SARS-CoV-2, a to pozwoliło uniknąć scenariusza wielu innych krajów gdzie służba zdrowia znalazła się sytuacji braku środków i personelu wystarczających do leczenia każdego chorego.

Nadal obowiązują obostrzenia co do zachowania dystansu, przestrzegania higieny i noszenia maseczek (skuteczność i zasadność nie jest tu roztrząsana).

HIPOKRYZJA PIS

źródło: https://www.andrzejduda.pl/

 

Minister zdrowia przypomina o nakazie noszenia maseczek i prosi by handlowcy wypraszali klientów bez maseczek, tymczasem PAD i Premier Mateusz Morawiecki spotykają się na wiecach wyborczych na których większość ma głęboko gdzieś zasady sanitarne.

HIPOKRYZJA PO/KO

żródło: https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/

 

Kandydat na prezydenta RT, przewodniczący KO Borys Budka, była kandydatka na prezydenta MKB i Marszałek Senatu Tomasz Grodzki przed pierwotnym terminem wyborów straszyli nas wyborców stwierdzeniami:

„To będą wybory śmierci”

„koperty śmierci”

„wybory w czasie pandemii to zbrodnia”

Kiedy tylko wybory zostały przełożone (w pierwszym terminie MKB przewaliła by wybory całkowicie możliwe, że miała by wynik gorszy niż miał Kamysz w 1 turze) wprowadzili nowego kandydata  w 5 dni nakłonili 1 600 000 ludzi do poparcia nowego kandydata. Obecnie organizują wiece wyborcze i nagle okazuje się, że nie tylko pandemia nie jest niebezpieczna dla wyborców, ba aktywiści KOD nawet zasiadali w komisjach wyborczych, a nawet nimi kierowali. Na tych wiecach wyborczych tak samo jak na wiecach PiS-u nikt nie dba o bezpieczeństwo epidemiologiczne.

Tymczasem zwykli przedsiębiorcy nadal nie mogą organizować imprez, nakazuje się ograniczanie ilości ludzi na basenach w restauracjach i klubach.

Wniosek nasuwa się sam:

Politycy i ich otocznie to nie ludzie ich nie obowiązują zagrożenia i restrykcje epidemiczne.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Akt oskarżenia w sprawie lichwy

śr Lip 8 , 2020
  Prokuratura  Okręgowa w Katowicach skierowała do Sądu  Rejonowego w Sosnowcu akt oskarżenia przeciwko  kobiecie i mężczyźnie oskarżonym o karalną lichwę.  Kobieta oskarżona została o 13 przestępstw  popełnionych na szkodę 6 osób.  Mężczyzna  oskarżony został o jeden czyn.   Jak ustalono w śledztwie oskarżona 38 – letnia mieszkanka Gliwic zajmowała […]