Alert RCB: 16 czerwca neutralizacja niewybuchu w Gdyni

Podaj dalej!

Uwaga! 16.06 od 8:00 do 15:00 neutralizacja niewybuchu miny morskiej. Nie zbliżaj się do plaż na odcinku Rewa – Gdańsk Westerplatte. Śledź komunikaty.
SMS tej treści został wysłany dziś do mieszkańców powiatu puckiego, Gdyni, Sopotu i Gdańska.
We wtorek, 16 czerwca w godzinach 8 -15, wyspecjalizowana jednostka Marynarki Wojennej z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża przeprowadzi neutralizację niemieckiej miny GC, zalegającej na podejściu do portu Gdynia.
Na czas prowadzenia prac związanych z operacją uniesienia obiektu i jego przeholowaniem w wyznaczony rejon neutralizacji, będą obowiązywały określone strefy bezpieczeństwa oraz ograniczenia w żegludze i bezwzględny zakaz wchodzenia do wody.
Wyznaczono strefę bezpieczeństwa o promieniu 10750 m, licząc od punktu niszczenia miny, która obejmuje linię brzegową na odcinku: Rewa – Gdańsk Westerplatte (włącznie) oraz inne strefy bezpieczeństwa.
Więcej informacji: https://www.umgdy.gov.pl/?p=35606
Operację koordynuje Urząd Morski w Gdyni (działania na morzu) i Pomorski Urząd Wojewódzki (działania w strefie brzegowej).
źródło: RCB
Alert RCB: 16 czerwca neutralizacja niewybuchu w Gdyni

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Najbardziej poszukiwane zawody

śr Cze 24 , 2020
Aktualny rynek pracy to ogrom możliwości na spełnienie swoich ambicji. Liczba ofert zatrudnienia i dostępnych opcji powinna być w stanie sprostać oczekiwaniom większości osób. Wystarczy przeanalizować poszczególne ogłoszenia opublikowane przez pracodawców w serwisie Jobsora, aby zrozumieć, że to jeden z najlepszych okresów na podjęcie nowego zatrudnienia. Pozostaje jedynie spróbować odpowiedzieć […]